RAFINERIA W KĘDZIERZYNIE - KOŹLU

Flukar to największy, niezależny producent środków smarnych. Zakład produkcyjny rafinerii w Kędzierzynie to uhonorowany tytułem FABRYKA ROKU 2019 nowoczesny zakład produkcyjny. W pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, wieloetapowa kontrola jakości procesów technologicznych oraz duża wydajność to cechy nowego zakładu. Nasza doświadczona kadra specjalistów to gwarancja produkcji na najwyższym poziomie.

RAFINERIA W JAŚLE

Zakład produkcyjny rafinerii zlokalizowany jest w historycznym sercu światowego przemysłu naftowego. To w Jaśle w 1888 r. powstała jedna z pierwszych na świecie rafineria ropy naftowej, której założycielem był Ignacy Łukasiewicz – prekursor światowego przemysłu naftowego. Rafineria w Jaśle jest dzisiaj spadkobiercą i kontynuatorem jego pionierskich działań w przemyśle naftowym.

Najwyższa jakość produktów

potwierdzona uzyskaniem certyfikatów ISO, QUAP, a także aprobatami wiodących producentów pojazdów
Produkty najwyższej jakości

Poznaj nasze marki

REVLINE – to linia najnowocześniejszych olejów dla motoryzacji obejmująca produkty do samochodów osobowych, ciężarowych i pojazdów rolniczych. Produkty posiadają aprobaty i spełniają wymagania najważniejszych producentów OEM, miedzy innymi Volkswagen, Mercedes, MAN.

JASOL – to przede wszystkim szeroka oferta olejów dla różnych gałęzi przemysłu: oleje hydrauliczne, maszynowe, sprężarkowe, przekładniowe i hartownicze. Ofertę uzupełniają produkty wielofunkcyjne dla rolnictwa, a także silnikowe i przekładniowe dla motoryzacji.

FINERY – to najnowszy koncept połączenia produktu i usługi. Wysokiej klasy oleje smarowe oferowane razem w pakiecie z serwisem olejowym oraz z usługą odbioru i zagospodarowania zużytych produktów smarowych i materiałów eksploatacyjnych.

NASZE KATALOGI

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów:

Tworząc oleje JASOL dokładamy wszelkich starań, aby przygotować produkt, który w optymalny sposób zabezpieczy wszystkie potrzeby naszego odbiorcy. Oleje JASOL tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze technologie i najwyższej jakości dodatki uszlachetniające. Receptura i parametry olejów JASOL pozwalają spełnić wszystkie wymagania producentów sprzętów i urządzeń. W 2013 roku reaktywowana została historyczna marka olejów JASOL. Flukar jako producent olejów silnikowych zadbał o odświeżony wizerunek produktów i nowe technologie przyczyniły się do sukcesu rynkowego.

 

Marka REVLINE to najwyższej klasy oleje dla motoryzacji, które wyróżniają się spośród innych tego typu produktów dostępnych na rynku. Najwyższej jakości pakiety dodatków uszlachetniających, wieloetapowy proces kontroli jakości surowca i produktów gotowych, dają gwarancję niezawodności olejów REVLINE.

 

FINERY BLUE LINE OIL to rozwiązanie łączące wysokiej klasy oleje smarowe z usługą doradztwa, badań i monitoringu pracy środków smarowych oraz gospodarką odpadami. To propozycja szerokiej oferty dla klientów wymagających kompleksowej obsługi. Naszym priorytetem jest doskonały produkt smarowy, a także idea zapewnienia systemowych usług dodatkowych.